fb code

Úvod Dream Big

Záleží Vám na životním prostředí? Chcete žít zodpovědněji? Zajímáte se o udržitelnou módu? Chcete na sobě pracovat a rozvíjet své schopnosti? Přejete si něco ve svém okolí změnit k lepšímu? Nečekejte, až to udělá někdo za vás. Vezměte osud do svých rukou a pomozte přispět k lepší budoucnosti nás všech. Naše konference představí řadu inspirativních řečníků a nabídne i odpoledne nabité interaktivními workshopy pro váš osobní rozvoj.

Pro koho je konference určena

Koncept konference je vytvořený pro všechny mladé ženy, které na sobě chtějí pracovat, hledají nové výzvy a zároveň jim není lhostejné životní prostředí a budoucnost naší planety. Pomůžeme vám orientovat se v tématech ekologie, udržitelné módy a zároveň s pomocí odborníků poodhalíme, jaké dovednosti budou pro váš budoucí rozvoj ty nejdůležitější, ať už se rozhodnete dělat cokoliv.

Chceme být šetrní k přírodě

  • Snažíme se proto, abychom během akce minimalizovali negativní dopad na životní prostředí. Rozhodli jsme se pro spolupráci s konferenčním centrem Cubex, které už při stavbě dodržovalo parametry šetrné budovy (například splachování dešťovou vodou nebo energeticky úsporná opatření).
  • Náš cateringový dodavatel Incatering dlouhodobě pracuje s konceptem zero waste a snaží se v rámci přípravy jídel zužitkovat veškeré suroviny a minimalizovat tak vznik odpadu. Případné přebytečné jídlo po akci darujeme v rámci platných hygienických norem potřebným.
  • Nechceme zbytečně tisknout obsáhlé programové brožury, když si profily řečníků i vše ostatní můžete přečíst na internetu.
  • Nebudeme používat jednorázové plastové příbory a ani nádobí. Plastové lahve nahradíme vratnými skleněnými.
  • Vzniklý odpad z konference budeme důsledně třídit.

Interaktivní přednášky

V rámci letošní konference jsme pro Vás ve spolupráci s Deloitte Czech Republic připravili sérii interaktivních přednášek pro váš osobní rozvoj. Ve čtyřech odpoledních blocích si postupně osvojíte tyto dovednosti: Kritické myšlení, Komplexní řešení problémů, Visual sketching a zákonitosti kreativity.

O minulém ročníku

Dream BIG 2018 s podtitulem Girl Power! proběhl vloni v listopadu v pražském klubu SaSaZU. Přivítali jsme přes 500 mladých dívek a žen, které si užily fantastický den v režii lifestylového časopisu Marie Claire. Na konferenci, kterou vtipně a pohotově provázela Zorka Hejdová, jsme představili 20 hostů. Mezi jinými i Slovenku Petru Cross z Kalifornského ústředí Googlu, která se podělila o svůj recept na to, jak si získat respekt v převážně mužském světě IT a všem připomněla, jak důležité je umět se pochválit a být na sebe pyšná.

Modelka a zakladatelka nadačního fondu Veronika Kašáková zdůraznila, že v životě se dá hrát i se špatně rozdanými kartami, pokud si člověk nepřestane vážit sám sebe a módní designérka Alex Monhart povyprávěla o své někdy trnité cestě mezi české módní ikony. Slzy smíchu ze všech přítomných vyloudil youtuber Kovy, který svým vystoupením potvrdil, že když se člověk nebere úplně vážně, život si pak dokáže daleko víc užít.

Dívky a dámy si mohly nechat diagnostikovat stav své pleti, nalíčit i učesat od profesionálů, podívat se na trendy v business & casual módě a vyhrát hodnotné dary od partnerů. Goody bag s kosmetikou a dalšími dárečky, včetně aktuálního čísla Marie Claire si pak odnesly všechny účastnice. O vynikající jídlo se postarala vyhlášená restaurace SaSaZU.

Program

08:00 – 09:00
REGISTRACE / ranní káva
09:05 – 09:15
Lenka Fabian - Úvodní slovo konference šéfredaktorka Marie Claire
Zorka Hejdová - moderátorka

I.BLOK – Život ve vlastních rukou
09:15 – 09:35
Keynote Speaker - Zuzana Vuová - OSN
09:35 – 09:50
MPSV (TBC)
09:50 – 10:05
Pavlína Louženská & Aneta Martinek - Holky z marketingu o síle komunity
10:05 – 10:25
Coffee Break

II.BLOK – Udržitelná móda
10:25 – 11:20
Průzkumy poukazují na to, že klimatické změny a znečištění planety výrazně souvisejí i s textilní nadprodukcí. Zdroje uvádějí, že v oblasti znečišťování vody je módní průmysl hned na druhém místě pomyslného žebříčku průmyslových odvětví podílejících se na zhoršujících se podmínkách pro život na naší planetě. Odpověď na to, jak situaci změnit či částečně zvrátit, nabízí konferenční panel o udržitelné módě.

Moderuje:
Jan Boublík - Fashion Editor Marie Claire

Účastníci diskuse:
Jiří Kalfař - módní návrhář
Aneta Hoffmannová - Head of Marketing - VERMONT
Soňa Jonášová - Zakladatelka a ředitelka Institutu Cirkulární Ekonomiky
Veronika Šimánková - Regional Marketing Manager East/South Europe - KRM

III.BLOK – Žijme zodpovědně
11:20 – 11:30
Karelll - zpěvák - zaspívá píseň They Let Us Down
11:30 – 11:45
Jitka Nováčková - modelka a youtuberka
11:45 – 12:00
Ben Cristovao - zpěvák & influencer
12:00 – 13:00
Oběd

IV.BLOK – Dovednosti budoucnosti
Technologie, automatizace, čtvrtá průmyslová revoluce. Tato slova slyšíme v současnosti stále častěji. Podle výzkumu Světového ekonomického fóra se do pěti let více jak třetina dovedností důležitých pro výkon profese zcela změní. Jak se ale na budoucí pracovní pozice připravit, když nevíme, jak budou vypadat? Technologie jsou hnacím motorem budoucnosti, důležité pro jejich rozvoj budou ale analytické a kreativní dovednosti lidí. Představíme vám některé z TOP 10 z nich do roku 2022.
13:00 – 13:30
Panelová diskuze o dovednostech budoucnosti
Diana Rádl Rogerová - Deloitte Česká republika
Daniel Hrbek - ředitel Švandova divadla
Janek Cingroš - režisér, dramaturg, producent Popojedem Production
Jan Chramosta - režisér, dramaturg, producent Popojedem Production
Jan Kamila Zlatušková - Kamila Zlatušková, producentka a režisérka

Interaktivní přednášky pro váš osobní rozvoj
13:30 – 14:20
Kreativita
Pavel Šiška - vedoucí partner oddělení poradenských služeb, Deloitte Česká republika, Deloitte Central Europe
Kreativita je schopnost, kterou nezvládne ani ten nejlepší počítač na světě. Naopak, je to schopnost vlastní člověku. Poradíme Vám, jak se v ní zlepšovat, propojovat různé obory do nových celků, vytvářet nové procesy a produkty a umět se díky kreativitě třeba i prodat.
14:20 – 15:10
Vizuální myšlení (nejen) pro aktivní vzdělávání
Marcela Janíčková & Kateřina Koželská Horká – lektorky a zakladatelky www.visualcoach.cz.
Chcete se naučit, jak zlepšit své učební postupy a jak využít kreativní metody k zaznamenávání důležitých momentů vašeho osobního a profesionálního života? Okuste metodu „Visual Sketching“ v praxi.
15:10 – 15:30
Coffee Break
15:30 – 16:20
Komplexní řešení problémů
Marek Jílek - Etický hacker, Deloitte Česká republika
Na jakém principu stojí phishingová kampaň? Čím se zabývá sociální inženýrství a jak předcházet podvodům na internetu? Pomocí praktických ukázek se dostanete do světa hackerů a naučíte se, jak předcházet komplexním problémům a lépe jim rozumět.
16:20 – 17:10
Kritické myšlení
Senta Čermáková - ředitelka inovací, Deloitte Česká republika
Dokážete poodstoupit a podívat se na problém z jiné perspektivy? A jak to zvládáte pod tlakem? Do jaké míry se necháte ovlivňovat prvními dojmy a názory okolí, a takzvanými „fake news“? Kritické myšlení nám pomáhá v poučeném rozhodování a řešení problémů. Je nezbytné pro orientaci v nepřeberném množství informací. Naučte se, jak nepodléhat klamům vlastního mozku a zlepšit svoji argumentaci a práci s informacemi.
17:10 – 17:30
Dara Rolins závěrečná řeč: Úspěch nepadá z nebe
17:30 – 18:30
Koktejl, tombola

Deloitte Mentoring Cube
Od 10:00 hodin bude po celý den v „Deloitte Mentoring Cube“ probíhat mentoringový program. Mají pro vás připravenou sérii 15minutových seminářů, na kterých tě jednotliví mentoři naučí, jak si počínat ve světě byznysu. Přihlaste se na ty nejzajímavější právě teď!
10:00 – 12:00
Budování týmu a firemní kultury
Obklop se těmi nejlepšími! Jak sestavit správný tým a nastolit firemní kulturu ve startupu nebo korporaci?
Pavel Šiška - vedoucí partner oddělení Consulting, Deloitte, mj. mentor startupů
13:00 – 15:30
Jak využít kritické myšlení pro svůj osobní rozvoj
Kde začít s nácvikem kritického myšlení? Nejlépe u sebe!
Senta Čermáková - ředitelka inovací, Deloitte
13:00 – 15:30
Leadership s lidskou tváří
Jak efektivně vést tým a dostat z jednotlivců to nejlepší.
David Batal - vedoucí partner oddělení Audit, Deloitte
15:30 – 17:00
Ženy v leadershipu
Každá má svůj osobitý talent. Jak jej rozvíjet, být pracovitá a jít do toho naplno?
Diana Rádl Rogerová - řídící partnerka, Deloitte

V případě zájmu napište na email: tomorrow@deloittece.com. Celkový program mentoringů najdete na tabuli u stánku Deloitte.

Změna programu vyhrazena

ico Koupit vstupenky

Doprovodný program a Dream BIG Game

Tuto sekci budeme postupně aktualizovat.

Během konference můžete soutěžit o hodnotné ceny od našich partnerů. Stačí jen zastavit se na jejich prezentačním místě a získat u každého z nich razítko na hrací kartu, kterou dostanete při registraci. Pak si můžete během koktejl party vychutnávat drink a uvidíte, jestli se na vás usměje štěstí při tombole. Šance jsou vysoké, dárků máme spoustu!

Hosté

Zorka Hejdová
je úspěšnou rozhlasovou a televizní moderátorkou. Patří k výrazným tvářím stanice Evropa 2, kde s menší přestávkou působí od roku 2012. O své práci tvrdí, že si díky ní splnila svůj sen. V minulosti moderovala populární televizní soutěž SuperStar a také pořad Snídaně s Novou. Říká, že moderování je pro ní zábavou i adrenalinem současně. Ráda fotografuje a také díky své bezprostřednosti je oblíbená na sociálních sítích. Na Instagramu má nyní takřka 200 tisíc sledujících.
Zorka Hejdová
Ben Cristovao
Ben Cristovao
Ben Cristovao je jedním z nejvýraznějších tuzemských mainstreamových umělců. Za produkcí jeho skladeb stojí kanadský producent Osama Verse-Atile z The Glowsticks. Benovy klipy mají průměrnou sledovanost na YouTube v milionech. Kromě úspěšné hudební kariéry se Ben věnuje několik let vrcholově brazilskému jiu jitsu. Aktuálně je Mistrem Asie pro rok 2018. V září 2019 odehrál koncert ve vyprodané pražské O2 areně. Na Instagramu Bena sleduje přes 750 tisíc fanoušků.
Dara Rolins
Ikona české a slovenské hudební scény a společenského života. Zpěvačka, která už dávno není jen interpretkou, je neméně úspěšnou skladatelkou, autorkou textů, designérkou a módním guru pro ženy všech generací. Dara Rolins je tváří několika významných značek. Dara Rolins je také známá pro svou masivní podporu podnikavých žen a aktivního životního stylu.
Dara Rolins
Jan Boublík
Jan Boublík
Módní editor Marie Claire se už deset let věnuje souvislostem, které pojí módu s ostatními oblastmi naši kultury a společnosti. Svoje texty publikoval na on-line platformách a v magazínech. Pomáhal s komunikačními strategiemi českých tvůrců a jako člen porot designových soutěží pozoroval zrod mnohých mladých talentů. Udržitelnou módu sleduje v rámci své publicistické činnosti Marie Claire a vyhledává alternativní způsoby textilní výroby.
Senta Čermáková
Senta vystudovala biokybernetiku a dvacet pět let působila v HP, kde její kariéra vrcholila na pozici ředitelky zákaznických programů v Silicon Valley, USA. V roce 2017 přestoupila na pozici šéfky inovací v Deloitte, kde rozvíjí strategické projekty firmy v oblasti nových technologií a inovací, vede inovační stážistický tým, a věnuje se sociálním inovacím v oblasti vzdělávání a mentoringu. Dále řídí program SheXO, který podporuje ženy v jejich profesionálním růstu, KidsXO, který zapojuje zvídavé děti do přemýšlení o světě, 3XO, který spojuje seniory z oblasti byznysu, MeetUpy, které vzdělávají VŠ studenty v oblasti dovedností pro 21.století, a také mnohé další aktivity, které Deloitte připravují na budoucnost. Mimoto od roku 2017 vyučuje kritické myšlení na mezinárodním manažerském magisterském programu CEMS. Během HP kariéry získala jako první žena v historii soutěže titul Manažer roku (2011), v Deloitte již dvakrát ocenění Central European Regional Impact Award, a to za certifikační program pro startupy (2018), a za komplexní transformaci společnosti (2019).
Senta Čermáková
Marcela Janíčková
Aneta Hoffmannová
Aneta Hoffmannová má na starost marketing ve společnosti Vermont, která exkluzivně zastupuje 8 prémiových módních značek, mezi které patří GANT, KARL LAGERFELD, LA MARTINA, ODD MOLLY, NAUTICA, CAMEL ACTIVE, BROOKS BROTHERS nebo Peak Performance na českém, slovenském i maďarském trhu. V oblasti PR a marketingu se pohybuje již 7 let od absolvování Mediálních studií na FSV UK. Oblast módy v kombinaci s marketingem ji vždy zajímala. 
Marcela Janíčková
Marcela je zakladatelka projektu www.visualcoach.cz, zapálená ambasadorka vizuálních Technik a zkušená facilitátorka s vášní pro inovace (nejen ve vzdělávání). Podporuje týmy i jednotlivce v rozvoji jejich kreativního a vizuálního myšlení, moderuje, školí a přednáší. Její vášní je vizualizace /sketchnoting, graficky zaznamenává klíčové myšlenky z konferencí, kulatých stolů a meetingů. Buduje komunitu “Visual Leaders” v rámci ČR. Absolvovala mezinárodní program MasterClass Visual Facilitation Training bikablo akademie v Londýně, je aktivní členkou European Visual Practitioners komunity a mentoringových programů Odyssey a BCC Equilibrium.
Marcela Janíčková
Marek Jílek
Marek Jílek
Marek pracuje jako etický hacker v oddělení Risk Advisory společnosti Deloitte, kde se zaměřuje na penetrační testování, bezpečnost systémů a bezpečnostní IT audity. Jeho alma mater je pražská ČVUT, přesněji Fakulta informačních technologií, kde vystudoval obory Teoretická informatika a Počítačová bezpečnost. Jeho specializací je bezpečný webový vývoj a bezpečnost webových aplikací samotných. Dále se zajímá se o využití umělé inteligence v oblasti IT bezpečnosti a hackování embedded zařízení/IoT. Baví ho rozšiřování povědomí o IT security a proto pravidelně prezentuje na různých konferencích (IS2, Colors of Ostrava, HackerFest atd).
Jiří Kalfař
je český módní návrhář, kterého francouzský magazín L’Officiel zařadil mezi 16 nejzajímavějších nových světových návrhářů a rád kombinuje módu s vášní pro životní prostředí. Po vystudování baletní konzervatoře se živil modelingem a v roce 2012 si založil vlastní značku s udržitelnou módou. Na Mercedez-Benz Kiev Fashion Weeku získal dvakrát po sobě cenu nejlepšího návrháře kolekce pro muže. S dámskou kolekcí se představil již tři krát na London Fashion Week, představil se i v showroomu během Paris Fashion Week a jako první Čech v historii měl přehlídku na prestižním New York Fashion Week. Dostal ocenění od H.S.H Princess Charlene of Monaco for Innovation and Sustainability, přednášel na konferenci Donny Karan v NYC na téma Sustainability - THE NEW GUARD designers. Je vegetarián, nenávidí plýtvání a dělá módu, jejíž výroba je etická. Osobně se angažoval v nedávné kampani týkající se zákazu kožešinových farem v Česku.
Marek Jílek
Kateřina Koželská
Kateřina Koželská
Kateřina je majitelka společnosti HORMED a spoluzakladatelka projektu www.visualcoach.cz Zkušená facilitátorka, lektorka a koučka,která s lehkostí kombinuje koučovací přístup s facilitačními a kreativními vizuálními technikami. Školí a koučuje zejména týmy a jednotlivce v zátěžových pozicích a ve zdravotnictví. Jejím cílem je pomoci zvýšit vnímání kvality poskytované péče, zaměřuje se na změnu chování klíčových pracovníků. Je certifikovanou lektorkou a facilitátorkou společností Eagle´s Flight, certifikovanou specialistkou v oblasti profesní diagnostiky Hogan, certifikovanou lektorkou/konzultantkou AIVD, členkou European Visual Practitioners komunity a mentoringového program Equilibrium.
Pavlína Louženská
Dříve Pavlína věřila v jednorožce, teď se naučila věřit v sama sebe. A v to že, když se spojíme, budeme silnější. I proto založila Pavlína skupinu #HolkyzMarketingu, která dnes má přes 17 000 členek. Dlouhodobě se věnuje marketingu a businessu pro startupy. V manGoweb má starost strategii a pro Google je konzultuje v rámci Google Developers Launchpad, ale potkáte jí i v mnoha dalších akcelerátorech. Je členkou správní rady Transparency International. Získala stipendia Czech-German Young Professionals Program (2019), Young Transatlantic Innovative Leaders Initiative Fellowship (2018) a Aspen Institute Young Leaders (2017).
Pavlína Louženská
Aneta Martinek
Aneta Martinek
Aneta Martinek vede marketing a eventy ve vzdělávacím institutu GrowJOB, jehož nejznámějším projektem je Konec prokrastinace. V rámci #HolkyzMarketingu se stará o Business development a je jednou z mentorek. Ja také facilitátorkou Google iniciativy #IamRemarkable a Leadership.
Jitka Nováčková
Jitka Nováčková je modelka, která na svém Youtube kanálu a Instagramu zábavnou formou sdílí zákulisí velkých akcí i své soukromí. Na sociálních sítích ji dohromady sleduje téměř 300 000 sledujících. Prošla hereckým kurzem na New York Film Academy v New Yorku, spolumoderovala přímé přenosy Superstar a několik let působila v Německu, kde mezi její klienty patřila např. značka Hugo Boss. V současnosti žije střídavě v Dánsku a Česku, podílí se na přípravě kreativního obsahu kampaní, podporuje trend zdravé postavy a zajímá se o udržitelný způsob života.
Jitka Nováčková
Diana Rádl Rogerová
Diana Rádl Rogerová
Diana je řídící partnerkou Deloitte ČR a členkou výkonné rady Deloitte Central Europe. Ve společnosti Deloitte působí od roku 1996. V posledních 12 letech působila jako partnerka v oddělení auditních služeb a současně jako vedoucí pro odvětví nemovitostí ve střední Evropě a pro sektor finančních institucí v České republice. Během více než dvaadvacetileté kariéry ve společnosti Deloitte pracovala pro významné bankovní domy, realitní společnosti, fondy i developery a získala bohaté zkušenosti v auditu, v účetním i finančním výkaznictví, v poradenství v oblasti financování podniků a mnoha dalších oblastech. Diana vystudovala VŠE a hovoří španělsky a anglicky.
Veronika Šimánková
je Regional Marketing Manager East/South Europe ve společnosti KRM - retailové společnosti zastřešující jedinečnou značku skandinávské obuvi ECCO. Veronika po vysoké škole odjela do Velké Británie a po svém návratu pracovala ve společnosti Burda Praha. Vždy jí zajímalo odvětví marketingu, brzy tedy využila příležitosti pracovat pro značku ECCO jako Marketing Coordinator. Po krátkém čase, díky velkému odhodlání a tvrdé práci, již vedla marketing pro Česko a následně i pro Slovensko. Ráda posouvá své limity a objevuje vše nové. Aktuálně zastřešuje marketing pro 8 evropských států a je zvědavá, co přinese budoucnost.
Veronika Šimánková
Pavel Šiška
Pavel Šiška
Pavel vede divizi Consultingu společnosti Deloitte ve střední Evropě. Dále působí v poradním výboru několika technologických startupů, kde vyhledává a buduje možnosti partnerství s různými technologickými dodavateli (startupy i velkými technologickými společnostmi). Pavlovou nejsilnější stránkou je slaďování byznysu a IT. Dovednosti v oblasti finančních služeb rozvíjel během svého působení v bankovnictví koncem 90. let. Později prohloubil své znalosti a zkušenosti v oblasti technologií v IBM, kde strávil 12 let. Další oblastí, na kterou se Pavel zaměřoval, bylo rozvíjení inovativní firemní kultury ve společnostech, kde působil.
Zuzana Vuová
Zuzana patří mezi nejmladší zaměstnankyně v Organizaci spojených národů. V současné době slouží v Nairobi (Keňa) jako programová manažerka projektů zaměřených na budování kapacit v oblasti urbanizace. Předtím sloužila v Bejrútu (Libanon), kde se věnovala právům lidí s postižením. V minulosti Zuzana hájila práva a potřeby mladých lidí na mezinárodní půdě jako vůbec první česká mladá delegátka do OSN. Je součástí sítě Aspen Institute Young Leaders Program. Byla vybrána mezi významné mileniálky anketou TOP ženy Česka 2018. Zuzanu fascinují cizí kultury a studium cizích jazyků. Žila v 7 různých zemích a hovoří anglicky, francouzsky, španělsky, vietnamsky a již více než rok se věnuje studiu arabského jazyka.
Zuzana Vuová
Karelll
Karelll
Pětadvacetiletý zpěvák Karelll je na české scéně lehkým zjevením. Hudbě se věnuje od svých dvanácti let a aktuálně se jím produkovaná hudba i anglické texty vyrovnají zahraničním hitům. Studoval na prestižním BIMM Institute, jako třeba jeho slavnější kolegyně Lenny. Představil se v rámci talentového festivalu MUSEEXPO v Los Angeles a stal se tak prvním Čechem na této prestižní akci. Letos vydal EP Waves.

Vstupenky

Co je zahrnuto v ceně?

ico
Vstup na konferenci
ico
Interaktivní přednášky
ico
Občerstvení
ico
Hvězdné obsazení
ico
Doprovodný program partnerů konference (líčení, úprava vlasů atd., dle momentální kapacity na místě)
ico
Závěrečný networkingový koktejl a možnost vyhrát hodnotné ceny
ico
Dárečky od partnerů při odchodu a aktuální číslo Marie Claire
ico Koupit vstupenky

Adresa a doprava

Cubex Centrum Praha

Na Strži 2097/63
Praha 4 140 00

METRO C – PANKRÁC

Partneři

Hlavní mediální partner
Mediální partneři

Kontakty

Jana Lukavská

Senior Project Manager
+420 739 730 753
jana.lukavska@burda.cz

TEREZA PETÁKOVÁ

Senior Sales Consultant Marie Claire
+420 739 323 753
tereza.petakova@burda.cz